0

Udineze slavio u Đenovi

Objavljeno: 10.12.12 u 21:17

Odigran je preposlednji meč 16. kola Serije A, Udineze je slavio na Luiđi Ferarisu protiv Sampdorije sa 2:0, a čitav meč za zebrete odigrali su Željko Brkić i Dušan Basta.

Udineze je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu, a junak trijumfa bio je naravno kapiten Antonio Di Natale. Prvo je namestio gol Danilu u 17. minutu, da bi u 28. i sam zatresao mrežu Sampa i postavio, ispostavilo se, konačan rezultat.

Udineze je sada osmi sa 22 boda, dok Sampdorija ostaje na mestu broj 13. sa 17 bodova. U sledećem kolu Udineze dočekuje Palermo, dok Sampdorija gostuje Kataniji.