0

Evertonova nadoknada

Objavljeno: 09.12.12 u 18:29

U još jednom izuzetno zanimljivom meču 16. kola Premijer lige Everton je sa 2:1 savladao ekipu Totenhema u neverovatnoj završnici meča!

Gosti su poveli golom Klinta Dempsija u 76. minutu, a na asistenciju sjajnog Toma Hadlstona. I imali su tri boda u džepu na Gudisonu sve do 90. minuta. Tada je rezultat izjednačio Stiven Pienar, a u drugom minutu nadoknade Velios asistira Jelaviću za drugi gol i veliki trijumf ekipe Dejvida Mojesa.

Everton se sada izjednačio po broju bodova sa Totenhemom i Vest Bromvič Albionom, ali zbog bolje gol razlike su karamele na četvrtom mestu.