0

Atalanta bolja od Parme

Objavljeno: 08.12.12 u 20:19

Odigran je prvi meč 16. kola Serije A Atalanta je bila bolja od Parme sa 2:1, a svi pogotci postignuti su u prvom poluvremenu.

Samo pet minuta igre bilo je dovoljno timu iz Bergama da povede golom Denisa, a na 2:0 je povisio Peluso u 39. minutu. U samom finišu prvog dela meča Amauri je smanjio na 2:1, ali Parma nije uspela da dođe do boda.

Zanimljivost sa ovog meča je svakako ta što je Atalanta tri puta šutnula u okvir gola i postigla dva pogotka, a da su gosti imali 100% učinak jedan udarac i gol.
Atalanta je sada prestigla Parmu na tabeli i ima 21 bod na sedmom mestu, dok su mlekadžije devete sa bodom manje.