0
Odbojka

Još jedan poraz Zvezde

Objavljeno: 06.12.12 u 21:26

Odbojkaši Crvene zvezde gostovali su u okviru 5. kola C grupe Lige šampiona poljskoj Zaksi u Keđeržinu i doživeli peti poraz od 3:0 (25:23, 25:19, 25:14).

Zvezda je parirala poljacima samo u prvom setu koji je pripao domaćoj ekipi sa 25:23. U naredna dva seta odbojkaši Zakse su rutinskom igrom priveli meč kraju i zasluženo slavili protiv izabranika Duška Nikolića.

Nejefikasniji u Zvezdi bio je korektor Dušan Petković sa 18 poena, dok je Nemanja Jakoveljević upisao 10 poena. Najviše muka crveno belima zadali su Antonin Ruzije i Jurij Gladir sa po 13 poena.

Poslednju utakmicu u Ligi šampiona Crvena zvezda igra u „Šumicama“ protiv svetskog prvaka italijanskog Trentina u sredu 12. decembra sa početkom u 20 časova.