0

Odbranila se Saragosa

Objavljeno: 02.12.12 u 22:59

Odigrana su poslednja dva meča za danas u 14. kolu Primere, a na oba meča videli smo remi Selta – Levante i Majorka – Saragosa.

Prosto je neverovatno da Majorka nije uspela da pobedi Saragosu, jer je u 12. minutu isključen Lovens, dosuđen je penal,  ali ga je Viktor promašio. Kaznili su to gosti i poveli preko Poštige, a kardinalna Majorka se mučila sa igračem više i tek u 85. minutu izjednačila preko Viktora. U 94. minutu ogromnu priliku ima Majorka da osvoji sva tri boda, ali je Mark Fernandez šutirao pored gola. Ostalo je 1:1 i nastavljen je niz Majorke bez pobede – 11 mečeva…

Pre ovog duela odigran je meč Selta – Levante i nije bilo pobednika, a domaći tim ima za čim da žali pošto je vodio sve do samog finiša golom Enrikea, ali je  pogotkom u 89. minutu doneo bod gostima.