0

Srpkinje spremne za EP

Objavljeno: 30.11.12 u 23:48

Rukometašice Srbije imale su uspešnu poslednju proveru pred Evropsko prvesntvo pobedom nad selekcijom Rumunije od 26:20 (12:10). Naše devojke su u pet pripremnih mečeva zabeležile 4 trijumfa i jedan remi.

Izabranice Saše Boškovića su od početka susreta kontrolisale dešavanja na terenu, pa su na odmor otišle sa dva gola prednosti. U nastavku su rukometašice Srbije odigrale angažovanije što je dalo rezultata sredinom drugog poluvremena kada su imale osam golova viška. Rutinskom igrom Srbija je privela meč kraju, a najefikasnija u našem timu bila je Sanja Damnjanović sa 5 golova.

Srbija prvu utakmicu na Evropskom prventvu koje se igra u našoj zemlji od 4. do 16. decembra igra protiv Norveške u utorak.