0

Drezden ponovo bez golova

Objavljeno: 30.11.12 u 22:34

Srpski fudbaler Vujadin Savić proveo je svih 90 minuta na terenu na utakmici koju je Dinamo Drezden igrao u Regensburgu. Meč 17. kola je završen rezultatom 0:0, a oba tima su sa desetoricom na terenu sačekala poslednji sudijin zvižduk.
Savić je odigrao još jednu dobru partiju.
„Nije trebalo da dobijemo crveni karton. Da smo ostali kompletni sigurno da bi došli do ubedljivog trijumfa. Propustili smo penal, kao i stoprocentnu šansu u devedesetom minutu utakmice, tako da imamo zbog čega da žalimo“ izjavio je Savić posle utakmice.
Dinamo se trenutno nalazi na 14. mestu nemačke Cvajte, dok se Regensburg nalazi na pretposlednjem 17. mestu sa 3 boda manje od fudbalera iz Drezdena.