0

Prošli Real i Malaga

Objavljeno: 27.11.12 u 23:37

Real Madrid je i u revanš meču Kupa kralja bio bolji od Alkojana, iako je Žoze Murinjo izveo neki čudan sastav – u napadu je igrao Rus Čerišev… Real je prvi meč dobio sa 4:1, a u drugom su slavili sa 3:0. Sve do 71. minuta se držao Alkojano, a onda je mrežu zatresao Anhel Di Marija, da bi u samom finišu dva gola za samo minut dao Hoze Kaljehon.

Malaga je posle pobede od 4:3 u gostima nad Kaserenjom dočekala ovaj tim na La Rosaledi i to u ozbiljnom sastavu, ali je ekipa Mausija Pelegrinija izgubila sa 1:0 (Čapi u 37. minutu). Na sreću domaćih navijača i pored ovog poraza Malaga ide dalje zbog gola u gostima.