0

Sedmo mesto za mešovitu štafetu

Objavljeno: 25.11.12 u 09:58

Srpska mešovita štafeta na 4×50 metara slobodno zauzela je sedmo mesto u finalu na Prvenstvu Evrope u malima bazenima koje se održava u francuskom Šartru.
Mešovita štafeta Srbije u sastavu Miroslava Najdanovski, Katarina Simonović, Boris Stojanović i Radovan Siljevski trku je završila rezultatom 1:34,42. Zlatnu medalju osvojila je Francuska reprezentacija, dok je srebro pripalo Rusima, a bronza Fincima.
Čaba Silađi i Boris Stojanović nisu uspeli u svojim disciplinama da se plasiraju u finale EP.
Silađi je u disciplini 50 metara prsno u polufinalu osvojio 12. mesto sa rezultatom 26,98 sekundi, dok je Stojanović u disciplini 100 metara mešovito zauzeo 16. mesto sa 54,63 sekunde.