0

Benjat srušio kralja!

Objavljeno: 24.11.12 u 23:56

Madridski Real je doživeo novi poraz u španskoj Primeri!

Ekipa Žozea Murinja je drugi put ove sezone izgubila u Sevilji, ovoga puta u okviru 13. kola od Betisa sa 1:0!

Gol odluke dao je Benjat sjajnim udarcem sa 20 metara već u 17. minutu, a madridski Real je ponovo odigrao jako slabo, ali mogu da se žale na sudiju! Naročito u drugom poluvremenu! Čist gol Karima Benzeme je poništen zbog nepostojeće ofsajd pozicije, a zatim je u poslednjim trenucima meča glavni arbitar propustio priliku da dosudi jedanaesterac za kraljevski klub posle igranja rukom.
Bez obzira na sve, Real je opet razočarao, a Betis učinio veliku uslugu Barseloni koja ima priliku da pobedom nad Levanteom ode na ogromnih +11 u odnosu na najvećeg rivala.