0

Superklasiko ponovo pripao Brazilu

Objavljeno: 22.11.12 u 10:26

Fudbaleri Brazila odbranili su pehar koji pripada pobedniku Superklasika posle boljeg izvođenja jedanaesteraca sa 4:3.
U prvom meču Brazil je slavio sa 2:1, a u revanšu na La Bombonjeri, pred 32.000 navijača, Argentinci su istim rezultatom uspeli da izbore jedanaesterce.
Fudbaler Santosa Nejmar postigao je odlučujući pogodak sa bele tačke, dok su neprecizni u redovima Argentine bili Martines i Montinjo, a za karioke sreće nije imao Karlinjos.
U regularnom delu meča Argentina je povela takođe sa bele tačke u 82. minutu kada je precizan bio Ignasio Skoko. Fred je doneo Brazilu izjednačenje samo dva minuta kasnije, a Skoko je svojim drugim golom izborio jedanaesterce u poslednjim momentima utakmice.