0

Silni Vukovi

Objavljeno: 18.11.12 u 19:39

Ekipa Volfsburga bez većih problema je prebrodila gostvanje u Hofenhajmu gde su sa 1:3 (0:2) savladali istoimenog Bundesligaša.

Već u 7. minutu „vukovi“ stižu do vođstva golom Hasebea. Nikako igrači Hofenhajma nisu uspeli da uspostave igru i bili su smušeni u odbrani pa su gosti u 24. minutu preko Dosta stigli do 2:0.

Slika se na terenu nije promenila ni u drugom poluvremenu. Volsfburg je imao nekoliko odličnih šansi iz kontranapada i jednu takvu iskoristio je Nado u 78. minutu.

Konačnih 1:3 i počasni pogodak za domaće postigao je Derdijok u 89. minutu utakmice.