0

Sanderlend odneo bodove

Objavljeno: 18.11.12 u 18:59

Fudbaleri Sanderlenda savladali su u okviru 12. kola Premijer lige na gostovanju Fulam rezultatom 1:3 (0:0).

Već u 30. minutu utakmice Fulam ostaje sa igračem manje pošto direktan crveni karton dobio Hangeland. Sanderlend ipak nije brojčan u prednost materijalizovao u prvom poluvremenu, pa je do prve promene rezulata došlo u 50. minutu kada su gosti poveli golom Flečera.

Nadu Fulamu da možda može do boda dao je Petrić golom u 62. minutu, ipak radost domaćih navijača bila je kratkog veka jer je samo tri minuta kasnije Kueljar ponovo doveo Sanderlend u prednost.

Konačnih 1:3 postavio je Sesenjon u 70. minutu utakmice.