0

Dvojka u La Korunji

Objavljeno: 18.11.12 u 18:24

Fudbaleri Levantea slavili su na gostovanju u La Korunji pošto su pobedili domaći Deportivo sa 0:2 (0:1).

Čak devet žutih i dva crvena kartona bilans su duela ova dva tima i kome je Levante poveo golom Obafeme Martinsa u 40. minutu da bi konačnih 0:2 postavio Bakero u 82. minutu meča.

Crvene kartone dobili su Lopez u 54. kod Levantea i Aranzubia kod Deportiva u 69. minutu.

U drugom meču popodnevnog termina u Vigu su Selta i Majorka podelile bodove, bilo je 1:1 (0:1).

Gosti su u prvom poluvremenu imali više od igre i do prednosti su stigli u 22. minutu golom Hemeda.

Selta je ipak uspela da dođe do boda na svom terenu pošto je Park u 56. minutu postigao izjendačujući gol.