0

Spas sa bele tačke

Objavljeno: 17.11.12 u 20:01

Odigrana su prva dva meča 12. kola španske Primere, a Valensija je uz dosta problema nekako došla do sva tri boda protiv Espanjola.

Slepi miševi su poveli golom Džonatana Vijere, ali je Espanjol brzo došao do izjednačenja preko mladog Italijana Samjuelea Longoa. Sve do 90. minuta je na semaforu na Mestalji stajalo 1:1, a u 87. minutu je dosuđen penal za Valensiju. Sumnjiv. A dva crvena su tada zaradili igrači Espanjola – Moreno i Garsija zbog svega i svačega što su dobacili sudiji. Karlos Del Sera je očajno sudio. Sa bele tačke je pogodio Roberto Soldado.

Valensija ima 18 bodova i nalazi se na šestom mestu, a Espanjol je sada poslednji jer je Osasuna odigrala meč bez golova protiv Malage na svom terenu i ima isto bodova kao klub iz Barselone – devet.