0

Poraz Udinezea

Objavljeno: 08.11.12 u 21:08

U drugoj utakmici grupe A večeras su Jang Bojsi na gostovanju u Udinama savladali Udineze sa 3:2.

Gosti su poveli u 27. minutu preko Bobadile, da bi potom pri kraju prvog poluvremena Di Natale promašio penal za domaće, a potom u 47. minutu utakmice doveo domaće do izjednačenja.

Jang Bojsi odlaze na dva gola prednosti u 65. odnosno 73 minutu kada su golove postigli Farnerud i Nuzolo, da bi u 83. minutu Fabrini smanjio na 3:2 i ispostavićese postavio konačan rezultat.

Prvi meč u ovoj grupi odigran je u Mahačkali gde je Anži na svom terenu savladao Liverpul sa 1:0.

U treminu od 19 časova odigrana su oba meča u Grupi B. Akademika Koimbra na svom terenu pobedila je favorizovani Atletiko iz Madrida sa 2:0, a oba gola za domaće postigao je Eduardo 28. i 70. minutu.

Viktorija iz Plzena nanela je težak poraz Hapoelu iz Tel Aviva, jer su slavili sa 4:0. Strelac dva gola za Viktoriju bio je Kolar u 23. i 76. minutu, dok su se još u strelce u pisali Stipek u 32. i Bakos u 84 minutu utakmice.

Od igrača Hapoela vredan pomena jednio je Đemba Đemba koji je u 41. minut zaradio direktan crveni karton.