0

Minimalac u Mahačkali

Objavljeno: 08.11.12 u 20:22

Odigrane su prve dve utakmice 4. kola Lige Evrope. Anži je na svom terenu rezultatom 1:0 pobedio Liverpul, dok je Rubin iz Kazanja u gostima savladao Nefči istim rezultatom.

Anži je bez ikakvih problema u prvom meču Grupe A došao do tri boda na svom terenu protiv Liverpula koji je praktično igrao sa drugim timom.

Jedini gol na utakmici postigao je Lasana Traore u 45. minutu i tako doneo vrlo važne bodeove timu iz Mahačkale.

U drugom meču koji je odigran u istom terminu Rubin iz Kazanja bez većih problema savladao je u gostima Nefči, a jedini strelac na meču Grupe H bio je Alan Kasajev u 16. minutu utakmice.