0

Ludi Kavani

Objavljeno: 08.11.12 u 21:37

Fudbaleri Napolija dočekali su Dnjepar na svom terenu u meču 4. kola Grupe F Lige Evrope i sa 4:2 slavili pre svega zahvaljujući velemajstorskoj partiji Edisona Kavanija koji je postigao svih četiri gola za svoj tim.

Prvo je Kavani u 7. minutu doveo Napoli u vođstvo, da bi potom Dnjepar golovima Fedetskog i Zozulia u 34. i 52. minutu stigao do velikih 2:1.

Međutim tada je na scenu ponovo stupio Kavani i sa još tri gola u 77., 88. i 90. minutu rešio pitanje pobednika.

U drugom meču grupe Stokholm je sa 1:0 pobedio PSV, a jedini gol na meču postigao je Bangura u 12. minutu igre.

Ekipa Štutgarta je na gotovanju u Kopenhagenu protiv istoimenog rivala stigla da lake pobede od 2:0. Ibišević u 76. i Harnik u 90. minutu bili su strelci za popularne „švabe“.

Drugi meč grupe doneo je pobedu gostiju pošto je Steaua savladala Molde sa 2:1. Gosti iz Bukurešta poveli golom Kipćije u 21., a na 2:0 povisio je Latovlevići u 37. minutu. POčasni gol za Molde postigao je Kima u 56. minutu.