0

Bomba Benjata, pobeda Betisa

Objavljeno: 05.11.12 u 23:29

Odigran je poslednji meč 10. kola Primere Hetafe je na svom terenu izgubio od Betisa sa 4:2. Interesantno da je do 59. minuta rezultat bio 0:0!

A tada kreće spektakl. Betis dolazi do vođstva golom Horhea Moline, da bi devet minuta kasnije izjednačio Dijego Kastro. U 74. minutu novo vođstvo Betisa i spektakularan gol Benjata iz slobodnog udarca, a šok domaćih je bio još veći kada je u 76. minutu pogodio i Ruben Kastro za 3:1. U 90. minutu nadu domaćem timu daje Pedro Leon, ali u četvrtom minutu nadoknade sledi kontra Betisa, trojica na golmana i Salva Sevilja se upisuje u strelce.

Betis je sada četvrti sa 19 bodova (jedan manje ima Malaga), a Hetafe je deseti sa 13 bodova..