0

Dva sjajna gola, crveni Koloćniju, Liverpul ima za čim da žali

Remi na Enfildu

Objavljeno: 04.11.12 u 18:59

U meču 10. kola Premijer lige Njukasl je prekinuo seriju od sedam uzastopnih poraza na Enfildu, remizirali su sa Liverpulom 1:1.

Liverpul je odigrao jedan od boljih mečeva u sezoni, ali sve je bilo uzalud. Njukasl je iz jedinog šuta u okvir gola u prvom poluvremenu poveo – spektakularno je šutirao Joan Kabaj i postigao vodeći gol.
Nastavio je Liverpul da napada, ali je tek u 67. minutu izjednačio. Duga lopta Hozea Enrikea i sjajan prijem i dribling Luisa Suareza za 1:1. Njukasl je u finišu ostao i sa igračem manje, iako Koloćini nije zakačio Suareza krenuo je jako oštro na njega kada je Urugvajac već dodao loptu, pa je Argentinac zaradio crveni karton.

Međutim, Liverpulu ni to nije bilo dovoljno da dođe do pobede.
Sada su crveni sa Enfilda na 12. mestu sa 11 bodova, dok je Njukasl 10. sa 14 bodova.