Marsej slavio u gostima protiv Ažaksio, dva crvena na Žerlanu

Lion zgromio Bastiju, Marsej lider!

Objavljeno: 04.11.12 u 19:18

U mečevima 11. kola francuskog šampionata videli smo dva trijumfa favorita u nedelju.

Marsej je kao gost slavio protiv Ažaksio sa 2:0, dok je Lion u ludom meču zgromio Bastiju sa 5:2.
Marsej je u drugom poluvremenu slomio otpor Ažaksioa golovima Andrea i Džordana Ajeva i tako iskoristio kiks PSŽ-a i došao do prvog mesta u ligi sa 22 boda.
Lion je dočekao bastiju i brzo poveo sa 2:0 golovima Gonalona i Lakazetea, ali je Bastija prvo smanjila preko Kazrija, da bi u 30. minutu crveni dobio Lovren a dosuđeni penal iskoristio Roten. Sve je izgledalo crno po Lion, ali je sudija pokazao još jednom na belu tačku i opet izvadio karton crvene boje. Ovoga puta isključen je Harek na drugoj strani, a Lisandro Lopez je siguran sa bele tačke.

Do kraja meča Lion daje još dva gola i to u nadoknadi vremena Brian i Malbrank su se upisali za konačnih 5:2.

ada je Lion treći na tabeli sa samo bodom manje od PSŽ-a i Marseja.