0

Javor preokretom do bodova

Objavljeno: 03.11.12 u 17:54

Odigrano je prvih šest mečeva 11. kola Jelen Superlige. Na tri utakmice slavili su domaćni, jedan meč odigran je nerešeno, dok su na dva duela slavili gosti

Nekarakteristična ali sasvim zadovoljavajuća je činjenica da su strelici srpskog elitnog takmičenja ovog popodneva bili izuzetno raspoloženi pa je na do sada odigranih 6 utakmica postignuto čak 20 golova.

Pored Partizan koji je lako slavio na Čairu, pobedu u gostima još je jedino ostvario Donji Srem koji je sa 1:0 u despotovom gradu savladao Smederevo

Intersantno je bilo u Ivanjici gde je Javor do 88. minuta gubio od Hajduka, da bi na kraju stigao do pobede od 2:1. Gosti su poveli golom Veselinovića u 41. minutu, a Javor je golovima Onjila u 88. i Milovanovića u 90. stigao do preokreta i nova tri boda.

BSK je u Subotici vodio na poluvremenu golom Živkovića u 39. minutu, ali je Spartak do pobede od 2:1 stigao autogolom Stamenkovića, a potom golom Despotovića.

Remi je viđen u Novom Pazaru gde je istoimeni superligaš odigrao 2:2 sa Slobodom. Golove za Pazarce postigli su Damjanović i Bogunović, a za Slobodu Pilipović i Ranđelović.

Na popularno “Čika Dači” Radnički je savladao OFK Beograd sa 3:2. Strelci za domaće bili su Spalević i Milošković, dok su za romantičare golove postigli Trivunović i Jovanović.

Jelen Superliga, 11. kolo:
Javor – Hajduk 2:1 (Onjilo 88, Milovanović 90 – Veselinović 41)

Novi Pazar – Sloboda 2:2 (Damjanović 21, Bogunović 85 – Pilipović 29, Ranđelović 69)

Radnički Niš – Partizan 0:4 (Kolarević 7a.g, S.Šćepović 59, Jojić 72, Ninković 82)

Radnički Kragujevac – OFK Beograd 3:2 (Spalević 44, Milošković 50,75 – Trivunović 78pen, Jovanović 90)

Smederevo – Donji Srem 0:1 (Putinčanin 78)

Spartak – BSK 2:1 (Stamenković 62a.g, Despotović 67 – Živković 39)

19:00 Crvena zvezda – Jagodina

13:00 Rad – Vojvodina