0

I Real lako

Objavljeno: 01.11.12 u 09:23

Madridski Real je savladao trećeligaša Alkojano sa 4:1 u gostima i već posle prvog meča obezbedio plasman u narednu fazu Kupa kralja. Murinjo je kombinovao tim, a rezervisti se nisu loše pokazali.

Poveo je Real u 21. minutu golom Karima Benzeme, a na 2:0 je pre kraja prvog poluvremena povisio Kaka. Treći gol za kraljevski klub delo je mladog veziste Hozea Rodrigeza, a utešni gol za Alkojano dao je Lara u 77. minutu. Konačan rezultat postavljen je u 88. minutu kada je Karim Benzema psotigao svoj drugi gol na meču.

Las Palmas je savladao Rajo Valjekano sa 1:0 golom Bifume u 21. minutu, a treba istaći da je Rajo od osmog minuta imao igrača manje posle iskčljučenja Danija.