0
AdmiralBet ABA Liga

Igokea nerešiva enigma

Objavljeno: 29.10.12 u 22:41

Košarkaši Igokee savladali su Uinon Olimpiju sa 87:82 (20:21, 17:24, 23:11, 27:26) u poslednjoj utakmici 6. kola ABA lige.

U drugoj četvrtini gosti iz Ljubljane imali su prednost od 45:33 i tada je izgledalo da će prekinuti sjajni niz domaćina. Međutim, košarkaši Igokee su sjajnom partijom u trećoj četvrtini preokrenuli rezultat i zasluženo slavili sa 87:82.

Kliford Hemonds predvodio je domaćina sa 19 poena, tri skoka i četiri asistencije. Štemberger je ubacio 15, a Dozet 11. Na drugoj strani Voters je postigao 15, a Murić i Omić po 11 poena.