0

Partizan pobedio Novi Pazar rezultatom 3:1 (1:0), a meč iz lože na istočnopj tribini posmatrao nekadašnji sportski direktor crno-belih Mladen Krstajić

Tri pa jedan

Objavljeno: 28.10.12 u 19:05

Braća Šćepović i Lazar Marković doneli su pobedu fudbalerima Partizana nad ekipom
Novog Pazara, za koji je pogodak postigao Enver Alilović u 61. minutu. Seriju golova
crno-belih otvorio je Stefan Šćepović u 21. minutu, zatvorio ju je njegov brat Marko u 55.
minutu, a između njih mrežu gostiju je zatresao i Lazar marković u 53. minutu.

Partizan je bio bolji, gazio je sve vreme, mada su prvu stopostotnu šansu za pogodak
imali Pazarci, ali se Alivodić obrukao. Šutirao je direktno u golmana. Nedugo zatim,
identičnu situaciju je imao i Marko Ščepović, a onda su usledili golovi.

Novu razigranu igru aktuelnog šampiona iz lože na istočnoj tribini je posmatrao i
nekadašnji sportski direktor Mladen Krstajić, koje se u Humskoj pojavio posle više od