1

Novi preokret PSV-a, Đuričić strelac u katastrofi Herenvena

Tadić drži Tvente na vrhu

Objavljeno: 28.10.12 u 17:13

Tvente ne želi da preda prvo mesto na tabeli u šampionatu Holandije, a u 10. kolu savladali su RKC u gostima sa 1:0.

Gol odluke delo je srpskog reprezentativca Dušana Tadića u 40. minutu.

PSV je uspeo opet da preokrene meč kao i protiv Viljema prošle nedelje. Sada su gubili od Cvolea sa 1:0 do 75. minuta kada je Matavž izjednačio, a zatim Van getem psotigao autogol četiri minuta kasnije za pobedu filipsovaca.

Herenven je ubedljivo poražen na gostovanju od Heraklesa sa 6:3, a Filip Đuričić je dao prvi gol na meču. Međutim, Herakles je odigrao sjajan meč i demolirao Herenven, a Gurije je dao tri gola.