0

Poštiga i Sapunaru za trijumf protiv favorizovanog gosta

Saragosa bolja od Sevilje

Objavljeno: 28.10.12 u 15:21

Odigran je prvi meč dana u Primeri, a Sragaosa je savladala Sevilju sa 2:1 na svom terenu.

Odlično su domaći odigrali finiš prvog poluvremena i upravo su u tom periodu postigli oba gola. Prvo je rumunski internacionalac Kristijan Sapunaru postigao gol u 36. minutu, da bi u poslednjim momentima prvog poluvremena Helder Poštiga duplirao vođstvo Saragose.

Jedino što je Sevilja uspela da uradi u nastavku jeste da smanji rezultat golom Medela u 70. minutu, ali do kraja nisu uspeli da dođu do boda.
Saragosa je ovim trijumfom došla do osmog mesta i 12. boda, dok Sevilja ostaje šesta sa 14 bodova.