0

Naš internacionalac doživljava novu mladost u ovoj sezoni u Poljskoj

Ljuboja heroj Legije

Objavljeno: 28.10.12 u 20:27

Danijel Ljuboja i ove sezone blista u dresu Legije. Ovog puta je sa dva gola bio najzaslužniji za veliki preokret njegovog tima u 9. kolu šampionata Poljske. Prvoplasirana Legija je ugostila ekipu Piaste.

U razmaku od 29. do 31. minuta gosti su stekli dva gola prednosti, ali je do kraja usledio preokret u režiji Ljuboje.

Prvo je u 44. minutu smanjio na 2:1, a taj rezultat ostaje na snazi sve do 82. minuta.

Jedržejčik je tada izjednačio na 2:2, a samo minut kasnije Ljuboja postiže gol odluke i donosi pobedu Legiji rezultatom 3:2.

Ovo je bila šesta pobeda Legije koja vodi na tabeli sa 21 osvojenim bodom u 9 kola.