0

Madriđani lako savladali Osasunu na Kalderonu i u stopu prate Barselonu

Atletiko ne posustaje

Objavljeno: 28.10.12 u 21:49

Atletiko Madrid ne želi da dopusti da se Barselona osami na vrhu duže od 24 časa! Jorgandžije su sa 3:1 u devetom kolu Primere savladale Osasunu na Kalderonu i tako došle do 25. boda u sezonu i deobu prvog mesta.

Miranda i Raul Garsija su doveli Atletiko u vođstvo od 2:0, a nadu gostima je u prvom poluvremenu dao Lama. Ali da ne bude iznenađenja pobrinuo se naravno Radamel Falkao golom u 73. minutu. Bio je to njegov deseti prvenstveni pogodak u sezoni.
Pre ovog meča odigran je susret između Bilbaoa i Hetafea, a na San Mamesu trijumfovali su gosti sa 2:1. Hetafe je do 2:0 došao golovima Rodrigeza i Alvara, a San Hoze je u 90. minutu postigao utešni gol za Baskijce.

Levante je danas savladao Granadu sa 3:1, a Saragosa je bila bolja od Sevilje sa 2:1.