0

Filip Đorđević je u derbiju 12. kola francuske Lige 2 u Monaku sa dva gola zagorčao Kneževima život

Đorđević izbušio Monako

Objavljeno: 27.10.12 u 17:06

Bivši napadač Crvene zvezde bio je dvostruki strelac u pobedi Nanta sa 2:0 na gostovanju prvoplasiranom Monaku u francuskoj drugoj ligi.

Đorđević je oba gola postigao u prvom poluvremenu, u razmaku od deset minuta i tako doveo Nant na deobu prvog mesta sa Monakom i Angresom, a svi imaju po 22 boda.

Đorđević od početka sezone teroriše golmane a prtiv Monaka je bio bolji u duelu sa do sada najboljim golgeterom Lige 2, Ibrahimom Tureom iz Monaka, sada oba napadača imaju po deset golova u 12 utakmica.