0

Preokret Sevilje

Objavljeno: 22.10.12 u 23:27

Odigran je poslednji meč 8. kola Primere, a Sevilja je na Sančez Pichuanu došla do sva tri boda posle proekreta protiv Majorke.
Gosti su odlično odigrali prvo poluvreme, ali su neshvatljivo pali u nastavku. Poveli su golom Pedra Bigasa u 26. minutu, ali je samo tri minuta kasnije bilo 1:1 strelac Alvaro Negredo. Ali do kraja poluvremena gosti opet dolaze do prednosti preko fantastičnog Hemeda.
Trener Sevilje Mičel je verovatno besneo u svlačionici, a to je dalo rezultata. Najzaslužniji za preokret svakako je bio Sisinjo, koji je asistirao Negredu za izjednačenje, a zatim se i sam upisao u listu strelaca u 74. minutu.
Sevilja se ovom pobedom domogla petog mesta koje deli sa Realom (14 bodova), dok je Majorka sada osma (11 bodova).