0

Ljuboja dva puta u metu

Objavljeno: 22.10.12 u 21:45

Legija iz Varšave je uspela da se vrati na lidersku poziciju u poljskom šampionatu novom ubedljivom pobedom. Na gostovanju u Šćećinu Legija je savladala Pogon sa 3:0, a dva gola postigao je bivši reprezentativac Srbije Danijel Ljuboja.

Ljuboja je svoju odličnu formu potvrdio prvim golom na utakmici posle velike greške golmana domaćih u 16 .minutu, da bi postavio konačan rezultat u 86. minutu svojim drugim golom.

Srpski napadač je na 12 utakmica ove sezone postigao 7 golova uz 3 asistencije, a njegova Legija još uvek nije doživela poraz u dosadašnjem toku fudbalskog prvenstva Poljske.