0

Konačno prva pobeda Espanjola od početka sezone

Espanjol skinuo mrak

Objavljeno: 21.10.12 u 18:06

Fudbaleri Espanjola su uspeli danas da ostvare pobedu što im nije išlo za rukom od početka sezone. Posle drame pao je Rajo Valjekano 3:2.

Poveli su gosti u 11. minutu prek Kariha i publika jeveć bila jako nezadovoljna. Verdu je poravnao u 37 minutu a potom i doneo prednost Espanjolu na početku drugog poluvremena. Kariho opet postiže gol, sada za izjednačenje u 63 minutu. Ali posle neopreznog starta Labaka dobija direktan crveni karton u 68. minuti i drastično pomaže domaćima.

Veliku radost Espanjolu donosi Stuani u poslednjim trenucima meča. Konačno malo sreće i na strani Espanjola. Ovom pobedom su se plavi mrdnuli sa dna i na pretposlednjem su mestu Primere.