0

Real savladao na Bernabeu Seltu bez muka, slavila i Malaga

Sigurni kralj

Objavljeno: 20.10.12 u 20:21

Madridski Real je u okviu 8. kola Primere dočekao Seltu iz Viga i slavio sa 2:0. Potpuno očekivan trijumf kraljevskog kluba, koji je došao do vođstva u prvom poluvremenu preko Iguaina, a na asistenciju preporođenog Kake. Meč je rešio Kristijano Ronaldo golom sa bele tačke u 67. minutu.
Još jedan meč 8. kola Primere je odigran, a Malaga je kao domaćin bila bolja od Valjadolida sa 2:1. Ekipa Miroslava Đukića je povela Manuča, a izjednačio je Isko. Manučo je i krivac za poraz pošto je u 81. minutu dobio crveni i ostavio kolege na cedilo, a malaga je to iskoristila i preko Hoakina u 87. minutu došla do nova tri boda – ukupno 17. od starta sezone.