0

Kaluđerović ponovo zatresao mrežu

Objavljeno: 19.10.12 u 10:42

Fudbaleri Rasinga iz Santandera poraženi su u 3. kolu španskog Kupa Kralja od Las Palmasa posle produžetaka sa 4:2, a Andrija Kaluđerović je nastavio sa sjajnom formom što je i pokazao postignutim golom.
Kaluđerović je već u 2. minutu savladao golmana Marijana Barobsu i doveo svoj tim u vođstvo. U nastavku susreta Havi Gerero je izjednačio u 29. minutu, da bi Buaza ponovo doveo Rasing u vođstvo pet minuta pre kraja meča.
Činilo se da će Santander slaviti prolazak u narednu rundu španskog Kupa, ali je u 93. minutu Momo posle penala doneo produžetke u kojima je Las Palmas postigao još dva gola u 105. i 112 minutu preko Murilja i Bifume i tako obezbedio plasman u sledeće kolo.
Andriji Kaluđeroviću je ovo peti gol u osmom nastupu za Rasing.