0

Širokov sprečio bruku

Objavljeno: 16.10.12 u 19:25

Reprezentacija Rusije je u petak savladala Portugal u Moskvi, a sada je nedostajalo samo šest minuta da naprave kardinalan kiks protiv Azerbejdžana. To se ipak nije desilo, jer je dosuđen penal za zbornaja komandu u 84. minutu, a gol je postigao Roman Širokov, koji je na sebe preuzeo odgovornost.
Rusija je tako uspela da zadrži 100% učinak u grupi F, a zanimljivo je da još uvek nisu primili gol. Azeri ostaju preposlednji sa jednim bodom iz tri meča.

U drugom meču grupe Izrael je savladao Luksemburg sa 3:0, a dva pogotka postigao je sjajni napadač Majorke Hemed, dok je jedan gol dao Ben Basat. Izrael je sa ova tri boda došao do četvrtog boda iz tri meča.