0

Bosna lagano

Objavljeno: 16.10.12 u 22:27

Reprezentacija Bosne i Hercegovine zabeležila je i treću pobedu u kvalifikacijama za SP, pošto su u Zenici savladali Litvaniju sa 3:0. Meč je rešen u prvom poluvremenu, kada su domaći za samo 12 minuta dali tri gola.
Seriju je otvorio Vedad Ibišević u 28. minutu, da bi šest minuta kasnije Džeko povisio na 2:0. Konačan rezultat je postavljen u 40. minutu kada je pogodio i Miralem Pjanić.
U meču koji je odigran ranije danas Letonija je savladala Lihtenštajn sa 2:0 golovima Kamešsa i Gauračsa.
Na tabeli grupe G vodi Bosna sa 10 bodova, Slovačka i Grčka imaju po sedam (meč u toku), Litavnija ima 4, Letonija 3, dok je Lihtenštajn bez bodova.