0

Remi u Boliviji, pobeda Ekvadora

Objavljeno: 13.10.12 u 08:48

Reprezentacija Perua nije uspela da slavi u Boliviji u meču kvalifikacija za SP 2014 u Južnoj Americi. Peru je poveo golom Marina u 22. minutu i vodili su do 52. minuta kada je izjednačio Čumasero i doneo bod domaćem timu. Bolivija više nije poslednja, već su fenjer prepustili Paragvaju.

Ekvador je savladao selekciju Čilea sa 2:1, a sve zasluge idu Filipu Saisedu koji je sam preokrenuo meč. Čile je poveo autogolom Paredesa, ali je Saisedo sa dva gola doneo sva tri boda svojoj reprezentaciji. Izjednačio je 33. minutu, a prelomni momenat meča se dogodio u 54. minutu kada Kontreras dobija drugi žuti karton i Čile ostaje sa igračem manje. Samo tri minuta je bilo potrebno Ekvadoru da iskoristi prednost igrača više i Saisedo postiže drugi pogodak za veliko slavlje navijača u Kitu.