0

Sautempton golom u poslednjem minutu izvukao nerešeno sa Fulamom

Sveci do boda u poslednjem minutu

Objavljeno: 07.10.12 u 16:30

Prvi meč nedeljnog programa sedmog kola Premijer lige, pun preokreta odigrali su Sautempton i Fulam 2:2.

Poveli su Sveci već u četvrtom minutu utakmice golom defanzivca Fontea i delovalo je da od tada imaju kontrolu nad utakmicom. Fulam je napadao jalovo sve od 70. minuta kada Hojfeld daje gol, ali sam sebi. Kiran Ričardson je na asistenciju Ritera doveo Fulam u vođstvo dva minuta pre kraja i činilo se da će gosti odneti tri boda iz Sautemptona. Da ne bude tako pobrinuo se drugim golom štoper Fonte i doneo svecima važan bod u sezoni u kojoj će se izgleda boriti za opstanak.

Ovo je i Fulamu i Sautemptonu prvi remi od početka sezone.