0

Pobeda Betisa

Objavljeno: 07.10.12 u 00:04

U poslednjem meču dana kada je u pitanju 7. kolo Primere Betis je na svom terenu pobedio Real Sosijedad sa 2:0. U meču koji nije doneo pregršt uzbuđenja, prvi gol postigao je Paulao u 18. minutu, a asistenciju je upisao Žoao Karlos. Baskijce je dotukao Ruben Kastro golom u 81. minutu.

Betis je na ovaj način prekinuo seriju od dva vezana poraza i došao do 12. boda u sezoni i popeo se na četvrto mesto na tabeli! Sosijedad ostaje na 9 bodova, a pali su i za jedno mesto na tabeli pa su sada 11.

U sledećem kolu koje je na programu za dve nedelje, Betis gostuje Osasuni, dok Sosijedad dočekuje Atletiko Madrid i imaće defanzivci baskijskog kluba pune ruke posla.