0

U poslednja dva meča ovog kola Bundes lige bodove su podelili Hanover i Dortmund, odnosno Štutgart i Bajer Leverkuzen.

Dortmund bez pobede

Objavljeno: 07.10.12 u 20:38

Aktuelni šampion je poveo u 26. minutu preko Levandovskog. Činilo se da će Borusija odneti sva tri boda iz Hanovera, ali pred kraj meča, u 86. minutu, veliku radost i bod domaćinu doneo je Dijuf na asistenciju Konana. Srpski reprezentativac Neven Subotić odirao je svih devedeset minuta za ’Milionere’.

Štutgart i Leverkuzen su isto igrali nerešeno, 2:2, Bajer Leverkuzen je poveo na Mercedes-Benc Areni preko Kislinga u 13. minutu. Ubrzo je do izjednačenja stigao Štutgart, a sigruan sa bele tačke bio je Ibišević.Rezultatom 1:1 okončano je prvo poluvreme, da bi Ibišević u 55. minutu doneo preokret “Švabama“, ali je konačnih 2:2 postavio Kisling četiri minuta kasnije.

Zdravko Kuzmanović je za domaću ekipu ušao u igru u 77. minutu.