0

Sent Etjen zgazio Nansi

Objavljeno: 05.10.12 u 22:44

Odigran je prvi susret 8. kola francuskog šampionata, a kao što smo i očekivali i najavili u Hot tipu Sent Etjen je bez ikakvih problema savladao Nansi i to sa 4:0. Verovali ili ne, domaći su sve golove postigli u prvih 25 minuta meča!

Seriju je otvorio nekadašnji napadač Marseja Brandao u 9. minutu, da bi je nastavio Hamuma u 19. Opet je Brandao pogodio u 21. minutu da bi Aubamejang završio posao četiri minuta kasnije. Fantastična igra Sent Etjena, koji je nakon četvrtog gola stao i nije želeo da se iživljava dalje nad očajnim Nansijem, koji sada ima gol razliku -8 i samo 4 boda i nalazi se na 19. mestu.

Sent Etjen je ovim trijumfom došao do 11 boda i sedmog mesta na tabeli Lige 1.