0

Kad kapiten pobesni

Objavljeno: 05.10.12 u 12:48

Najniži je u Partizanu, verovatno i najusporeniji, nema baš neki dubok glas, ali kad Saši Iliću pukne film ume da zaurla da sve pršti. To se dogodilo posle meča u Kazanju, gde je srpski šampion u 2. kolu Lige Evrope poražen od ruskog Rubina rezultatom 0:2.

Crno-beli su do 44. minuta imali neku koncepciju igre, koja je pala u vodu posle prvog gola domaćina, a u drugom poluvremenu sve je izgubilo bilo kakav smisao. Na terenu je najpre zavladala apatija, pa onda i anarhija, a to Sale kapiten ne voli.
Okupio je posle meča saigrače i održao im bukvicu da takvo ponašanje ne može da se toleriše u klubu kakav je Partizan, a oni su ga naravno pomno slušali. Jer kad Sale zaurla niko ne sme da pisne.