0

Sijena golom Kalaja savladala Bolonju i pobegla sa začelja tabele

Minimalac Sijene za beg sa dna

Objavljeno: 27.09.12 u 22:34

Sijena je trijumfovala u poslednjoj utakmici 5. kola Serija A protiv Bolonje sa 1:0. Strelac gola za crno bele je bio Emanuele Kalajo u 61. minutu meča.

U prvih deset minuta Sijena je bila konkretnija, međutim, kako je vreme odmicalo Bolonja je preuzimala inicijativu. Mogla je Bolonja i do vođstva preko Morlea, Pacijence i Konea, ali ipak nisu uspeli da pronađu put do mreže Pagola.

I kako to obično biva posle dosta neiskorišćenih šansi prvi do vođstva dolaze fudbaleri Sijene. Poveli su golom Kalaja nakon što je šutnuo loptu sa nekih dvadesetak metara, a ona se odbila od noge nesrećnog Antonsona i otišla u mrežu Bolonje. Pokušavali su gosti da dođu do izjednačenja, međutim, nisu uspeli.