0

Iks Partizana sa Galatom u prvom kolu vaterpolo Evrolige

Partizan ispustio pobedu

Objavljeno: 26.09.12 u 19:28

Vaterpolisti Partizana igrali su nerešeno 5:5 sa turskim Galatasarajem u prvom kolu takmičenja u Evroligi.

Utakmica je bila vrlo čvrsta što pokazuje i rezultat prvog poluvremena 1:1. Treću četvrtinu se raspucao Partizan i uspeo da stigne na +3 pred početak poslednje deonice. Iako su Crno beli u četvrtoj četvrtini imali veliku prednost od 5:2, na kraju je Galata izvukao nerešen rezultat. Najbolji u timu Partizana bio je Ivan Rackov sa dva gola, dok su se u strelce upisali i Miloš Ćuk, Miloš Vukićević i Dušan Mandić. U timu Galatasaraja, dva gola postigao je Josip Šutalo, dok su strelci bili i Ojtun Okman, Mihajlo Korolija i Džeri Aron Smit.

U drugoj utakmici kola, Segedin je pobedio Špandau 04 sa 8:5 na svom terenu. Upravo berlinskom timu Partizan gostuje u narednom kolu, 6. oktobra.