0

Verder Štutgart 2:2, Hofenhajm Hanover 3:1

Verder ispustio 2:0, Hofenhajmu konačno pobeda

Objavljeno: 23.09.12 u 19:52

Verder je kao domaćin na svom “Vezeru“ posle prvog poluvremena vodio protiv Štutgarta sa 2:0, ali su “Švabe“ u nastavku golovima Harnika i Nidermajera uspele da izvuku bod, oba tima su pred kraj meča ostala sa po desetoricom igrača. Zdravko Kuzmanović je u ekipi Štutgarta ceo meč odgledao sa klupe.

Konačno, Hofenhajm je bio siguran na svom terenu, u duelu sa ekipom Hanovera. Domaći tim je slavio rezultatom 3:1, čime je prekinuo seriju od tri uzastopna poraza. Na početku nije tako izgledalo, gosti su poveli u 26. minutu autogolom Delpiere ali su izjednačili već u sledećoj akciji golom Džonsona. Prvu radost domaćima ove sezone donose Salihović u 82, minutu i Vilijams na samom kraju utakmice.