0

Rival Partizana u Ligi Evrope ostvario pobedu

Minimalac Rubina

Objavljeno: 23.09.12 u 21:45

Ekipa Rubina je posle dva poraza očigledno u usponu forme, posle izvučenog boda na Meaci, ostvarili su pobedu u ruskom šampionatu.

Tim koji će 4. oktobra dočekati Partizan u drugom kolu Lige Evrope, danas je u devetom kolu nacionalnog šampionata na svom terenu savladao ekipu Kubana rezultatom 1:0. Pred kraj prvog poluvremena Salvatore Boketi je doveo Rubin u vođstvo koji je obu minimalnu prednost  sačuvao do kraja. Arbitar Eskov je pokazao i dva crvena kartona na meču. Prvo je u 34. minutu isključio odbrambenog fudbalera gostiju, Španca Angela Dilaberta Ibanjeza, da bi četiri minuta kasnije, put svlačionice krenuo i vezista domaćina, Turčin Gokan Tore.

U drugom današnjem meču 9. kola, Spartak je kući savladao Rostov rezultatom 3:1.