0

Fudbaleri Saragose pobedili su Osasunu sa 3:1 u prvoj utakmici petog kola španske Primere.

Pobeda Saragose

Objavljeno: 22.09.12 u 18:56

Domaćin je poveo već u četvrtom minutu pogotkom portugalca Eldera Poštige, a izjednačio je Emilijano Armenteros super golom u 29. minutu.

Saragosa opet dolazi u vođstvo autogolom Davida Timora u 44. minutu, a konačan rezultat postavio je Antonio Aponjo u 71. minutu iz penala.

Ovom pobedom Saragosa je prekinula niz od dva uzastopna poraza i trenutno se nalazi na 10. mestu na tabeli, Osasuni nikako ne cvetaju ruže i poslednja je na tabeli sa samo jednim bodom, a ako ovako nastave segunda sledeće sezone im se smeši. Pojačanje Saragose iz Partizana, Stefan Babović nije bio ni u protokolu za ovaj meč.