0

Juventus pobedio i leteće magarce, četvrti trijumf u sezoni iz isto toliko mečeva

Kvaljarela čuva damu

Objavljeno: 22.09.12 u 23:02

Juventus nastavlja da teroriše protivnike u Seriji A, a novu pobedu je stara dama u 4. kolu zabeležila protiv Kjeva na svom stadionu.
Leteći magarci su se odlično držali, pa je prvo poluvreme završeno bez golova. Juve je stvarao šanse, bio bolji, ali lopta nije htela u mrežu sve do 64. minuta. Tada na scenu stupa čovek koji je doneo Juveu bod na gostovanju Čelsiju u Ligi šampiona – Fabio Kvaljareala. Za samo četiri minuta bivši napadač Napolija je postigao dva divna gola za vođstvo stare dame od 2:0! A ko bi rekao da takav igrač ne može da ubaci loptu u mrežu s pola metra deset minuta ranije?
Juve je tako zadržao 100% učinak u novoj sezoni, a videćemo da li će isto uspeti da učine i Lacio i Napoli.