0

Ekipa iz Frankfurta nastavila strašan niz u budesligi i popela se na prvo mesto!

Ajntraht „4 od 4“

Objavljeno: 21.09.12 u 22:32

Ajntraht iz Frankfurta je lider Bundeslige posle prvog meča 4. kola! Povratnik u Bundesligu pobedio je i četvrti put, a porazili su Nirnberg u gostima sa 2:1!
Ervin Hofer je pogodio u 25. minutu, da bi Japanac Takaši Inui doneo nedostižnu prednost ekipi koju sa klupe vodi sjajni Armin Ve.
Sve što je Nirnberg, koji inače igra odlično ove sezone, uspeo da uradi jeste da postigne jedan gol i to u 76. minutu kada je pogodio Polter. Imali su dovoljno vremena da izjednače, ali lopta nije drugi put završila u mreži Kevina Trapa.